• FR
  • NL
  • EN

Opening Biztax aanslagjaar 2023

Moet u uw aangifte in de vennootschapsbelasting, de rechtspersonenbelasting of de belasting niet-inwoners vennootschappen indienen?

Biztax(This hyperlink opens a new window) is nu beschikbaar voor het aanslagjaar 2023.

> Naar Biztax " class="on">>> Naar Biztax

Indieningstermijnen

De uiterste indieningsdatum(This hyperlink opens a new window) voor de aangiften met balansdata van 31 december 2022 tot en met 28 februari 2023 is 9 oktober 2023.

Als u uw aangifte ten laatste op 8 september 2023 indient en ze geeft aanleiding tot een terugbetaling, dan zullen we die bij voorrang behandelen. Daardoor zal u de terugbetaling, behoudens uitzondering, ontvangen ten laatste eind december 2023.

Algemene regel
​​

Vanaf de balansdatum heeft u, ongeacht de datum van de algemene vergadering, 7 maanden de tijd om uw aangifte in te dienen.

    • Die termijn van 7 maanden begint te lopen vanaf de 1ste dag van de maand volgend op de balansdatum.
    • Als de uiterste datum van indiening op een zaterdag, zondag of feestdag valt, dan is de eerstvolgende werkdag de uiterste datum van indiening.

Voor wie?``
​Deze werkwijze geldt voor alle rechtspersonen:

    • ongeacht de indieningswijze (online/papier)
    • ongeacht de juridische status (gewone status/ ontbonden vennootschappen)
    • ongeacht het type aangifte (VenB/RPB/BNI-ven)


Bijlagen - Toelichtingen 2023

Opgelet

Via Biztax kunt u aangiften in de vennootschapsbelasting(This hyperlink opens a new window), de rechtspersonenbelasting(This hyperlink opens a new window) en de belasting niet-inwoners/vennootschappen indienen.

Bron: Fod Financïen, april 2023

Mots clés

Articles recommandés

Gebruik Biztax en Intervat nu ook via MyMinfin, binnenkort het centrale portaal van de Fod Financiën

Opnieuw daling van een aantal maximale tarieven voor consumentenkredieten

Het Begrotingsakkoord. De beste fraudebestrijding is fraudepreventie.