• FR
  • NL
  • EN

Bevraging toegelaten exporteur

De Algemene Administratie van de Douane & Accijnzen wenst zich te informeren over mogelijke problemen met de aanvaarding van de oorsprongsverklaringen van toegelaten exporteurs.


De bevraging richt zich tot de houders van een "Vergunning toegelaten exporteur" die reeds dergelijke problemen hebben ondervonden.


De bevraging loopt tot 30 oktober 2020.


Toegelaten exporteurs die problemen ondervinden bij de aanvaarding van de door hen opgestelde oorsprongsverklaringen in partnerlanden, kunnen dit melden aan de Algemene Administratie van de Douane en Accijnzen via da.ops.douane1@minfin.fed.be.


> Link naar de bevraging "Vergunning toegelaten exporteur".


Bron: FOD Financiën

Mots clés

Articles recommandés

Circulaire 2026/C/9 betreffende CBAM-goederen en -veredelingsproducten die naar het continentaal plat of de exclusieve economische zone van lidstaten worden gebracht

MASP: Procedure Bulk – Invoer – Update

Geen exportaangiften type Z meer in PLDA na 14 september