• FR
  • NL
  • EN

De FOD Financiën blijft samenwerken met Proximus om het netwerk stabiel te houden en de toegang tot alle toepassingen te verzekeren

De FOD Financiën en Proximus werken samen aan de recente problemen met de netwerkverbinding. Ze zoeken ze uit wat de oorzaak is en nemen maatregelen om de dienstverlening opnieuw stabiel te maken.

De problemen begonnen maandagochtend en kwamen ook voor op dinsdag- en woensdagochtend. Sindsdien ondernamen zowel de teams van de FOD Financiën als die van Proximus verschillende acties. Op dit moment lijkt alles opnieuw stabiel en werken onze diensten normaal. Onze teams blijven de situatie goed opvolgen. Ze blijven samenwerken met Proximus om de onderliggende oorzaak te vinden, nieuwe problemen te vermijden en de stabiliteit van het netwerk op lange termijn te garanderen.

We danken de burgers en financiële professionals voor hun geduld en begrip in deze periode. Ook een grote dank aan onze technische teams en partners voor hun snelle en doeltreffende inzet.

Mots clés

Articles recommandés

Fiscaliteit
De expert aan het woord
F.F.F.

Phishing fiscaal bemiddelaars

Gepubliceerd op 03 Oct 2026 bij 04:00
Lezen 1min
Fiscaliteit
Praktijk
F.F.F.

MyMINFIN: verzending van SAF-T-bestanden mogelijk vanaf oktober 2026

Gepubliceerd op 26 Sep 2026 bij 04:00
Lezen 3min
Fiscaliteit
Praktijk
F.F.F.

Belastingaangiften (Tax-on-web/Biztax): verlenging van de termijnen

Gepubliceerd op 26 Sep 2026 bij 04:00
Lezen 1min