• FR
  • NL
  • EN

Flexi-jobs nu mogelijk in alle sectoren?

Vorige week informeerden we je reeds in een artikel over een uitbreiding van de flexi-jobs naar 12 bijkomende sectoren.

Het ging onder meer om de volgende sectoren: de kinderopvang, het onderwijs, de voedingssector, de sector van vervoer en logistiek, de sector van de begrafenisondernemingen, de autosector, de sport- en cultuursector, de evenementensector, de verhuissector, de sector van de rijscholen, de immo-sector, en de land- en tuinbouw.

Voor deze sectoren zou het echter gaan om een ‘opt-out’-systeem dat via een sectorale cao moet gebeuren. Dit betekent dat deze sectoren zelf nog kunnen beslissen om toch geen flexi-jobs in te voeren.

Voor alle andere sectoren zou er sprake zijn om een ‘opt-in’-systeem dat eveneens via sectorale cao moet gebeuren. Deze sectoren kunnen dus alsnog beslissen flexi-jobs in te voeren.

Deze informatie is onder voorbehoud van publicatie en dus nog onderhevig aan mogelijke wijzigingen.

Hebt u hier vragen over? Contacteer dan één van onze HR-specialisten.


Mots clés

Articles recommandés

HRM, jobs & training
Praktijk
F.F.F.

Diverse bepalingen inzake flexi-jobs - knelpunten van de "versie 2026"

Gepubliceerd op 02 May 2026 bij 04:00
Lezen 3min
Fiscaliteit
Studie | Enquete
F.F.F.

Publicatie van de inventaris van federale fiscale uitgaven

Gepubliceerd op 11 Mar 2026 bij 05:00
Lezen 2min
Social
Circulaire | Instructies
F.F.F.

Administratieve instructies RSZ - 2025/4 - Tussentijdse instructies

Gepubliceerd op 30 Jan 2026 bij 11:00
Lezen 12min