• FR
  • NL
  • EN

Fod Financiën gesloten op 2 en 11 november 2020

De Contactcenter en de diensten zijn gesloten op maandag 2 en woensdag 11 november 2020. De meeste diensten van de Algemene Administratie van de Douane en Accijnzen zijn gesloten op 2 en 11 november 2020, met uitzondering van de diensten die verband houden met haven- en luchthavenactiviteiten, die in 24u/24 en 7d/7 shiften worden georganiseerd.


Een grote meerderheid van de hulpkantoren zullen ook op 2 november 2020 tijdens de normale kantooruren en voor de verwerking van regelmatige aanvragen in dienst zijn. De hulpkantoren van Ottignies-Louvain-la-Neuve, Grâce-Hollogne en Aarlen en de contactpunten van Bergen, Chièvres en van de SHAPE zullen uitzonderlijk gesloten zijn op 2 november 2020.


Gezien de huidige omstandigheden is het aangewezen om voorafgaand aan uw bezoek het betreffende hulpkantoor te bellen om de openingsmodaliteiten te kennen. Om een hulpkantooradres te zoeken, gebruik dan de webpagina "Op zoek naar uw kantoor" en klik dan op "Organisatiestructuur"(externe link).


Al de diensten zijn (door de coronacrisis alleen telefonisch) opnieuw bereikbaar:


  • vanaf dinsdag 3 november 2020 tot en met dinsdag 10 november 2020
  • en daarna vanaf donderdag 12 november 2020

Hou er rekening mee dat:



Bron : Fod Financiën, nieuws,27 oktober 2020


Mots clés

Articles recommandés

Financiën
Praktijk
F.F.F.

Bosbranden in Europa: wat zijn uw rechten als uw reis wordt beïnvloed?

Gepubliceerd op 06 Aug 2026 bij 04:00
Lezen 3min
Apps, Cloud & Digital
Breaking
F.F.F.

Phishingtrends 2026: hoe de nieuwste oplichtingstrucs herkennen ?

Gepubliceerd op 31 Jul 2026 bij 04:00
Lezen 4min
Politiek en Economie
Studie | Enquete
F.F.F.

Belgische economie stagneert in het tweede kwartaal van 2026

Gepubliceerd op 30 Jul 2026 bij 08:30
Lezen 1min