• FR
  • NL
  • EN

Opening Biztax aanslagjaar 2025

Moet u uw aangifte in de vennootschapsbelasting, de rechtspersonenbelasting of de belasting niet-inwoners - vennootschappen indienen?

Biztax is nu beschikbaar voor het aanslagjaar 2025 !

Goed om weten

Als u uw aangifte ten laatste op 29 augustus 2025 indient en ze geeft aanleiding tot een terugbetaling, dan behandelen de diensten van de Fod Financiën ze bij voorrang. Daardoor ontvangt u de terugbetaling, behoudens uitzondering, ten laatste eind december 2025.

Termijnen

De uiterste indieningsdatum voor de aangiften met balansdata van 31 december 2024 tot en met 28 februari 2025 is 30 september 2025.

Als u uw aangifte ten laatste op 29 augustus 2025 indient en ze geeft aanleiding tot een terugbetaling, dan behandelen we ze bij voorrang. Daardoor ontvangt u de terugbetaling, behoudens uitzondering, ten laatste eind december 2025.


Mots clés

Articles recommandés

De EU boekt vooruitgang in de richting van haar klimaat- en energiedoelstellingen voor 2030 en pakt tegelijkertijd de hoge energieprijzen aan

In 2024 hebben bijna 900.000 werknemers gebruik gemaakt van de fietsvergoeding, een indrukwekkende stijging van 35% sinds de invoering van de CAO 164!

Flexi-jobbers: de oplossing voor tijdelijk talent in opkomst!