• FR
  • NL
  • EN

Algemene Administratie van de Douane en Accijnzen: openingsuren van de kantoren op 29 en 30 mei 2025 en 9 juni 2025 ?

De meeste diensten van de Algemene Administratie van de Douane en Accijnzen zullen gesloten zijn op 29 en 30 mei 2025 en 9 juni 2025, met uitzondering van de diensten gelinkt aan haven- en luchthavenactiviteiten, spoorwegen en controles op de openbare weg, die 7 dagen op 7 worden georganiseerd.


Er zal ook een permanentie worden ingericht bij het merendeel van onze hulpkantoren op vrijdag 30 mei 2025, en dit tijdens gewone openingsuren en voor de gebruikelijke taken.


Om de adressen van de hulpkantoren op te zoeken, kan de webpagina "Op zoek naar uw kantoor(externe link)" gebruikt worden, via het tabblad "Organisatiestructuur".


Mots clés

Articles recommandés

HRM, jobs & training
Studie | Enquete
F.F.F.

Meer dan acht op tien grote Belgische bedrijven plannen aanwervingen in komende zes maanden

Gepubliceerd op 01 Aug 2026 bij 04:00
Lezen 4min
Politiek en Economie
Studie | Enquete
F.F.F.

Belgische economie stagneert in het tweede kwartaal van 2026

Gepubliceerd op 30 Jul 2026 bij 08:30
Lezen 1min
Fiscaliteit
De expert aan het woord
F.F.F.

Pillar 2 - Kennisgeving indiener GloBE Information Return (GIR) - mandaat ...

Gepubliceerd op 29 Jul 2026 bij 04:00
Lezen 2min