• FR
  • NL
  • EN

Tijdelijke werkloosheid energie


Voor de periode van 01.10.2022 tot en met 31.03.2023 kunnen energie-intensieve bedrijven gebruik maken van een bijzonder stelsel van tijdelijke werkloosheid wegens economische oorzaken voor energie-intensieve bedrijven, dat soepeler is dan de bestaande regelingen van tijdelijke werkloosheid wegens economische oorzaken.

Vooraleer gebruik kan gemaakt worden van dit bijzonder stelsel tijdelijke werkloosheid energie, moet de werkgever een formulier C106A-ENERGIEindienen bij de RVA, waarin hij aantoont dat hij voldoet aan de definitie van een energie-intensief bedrijf.


Voor meer uitleg, zie het infoblad E5 ‘Bijzonder stelsel van tijdelijke werkloosheid wegens economische oorzaken voor energie-intensieve bedrijven’.

Bron: RVA, december 2022

Mots clés

Articles recommandés

Opgelet voor zogenaamde exclusieve beleggingstips via WhatsApp

De buitenlandse aandelen en de fiscus: Wat je moet weten over RSZ-beoordelingen

Uitleg over de handelsovereenkomst tussen de EU en de VS - energieaspecten*