• FR
  • NL
  • EN

Procedure bulk uitvoer : 29 januari 2025

Zoals eerder gecommuniceerd, is het gebruik van de nieuwe applicatie AES (uitvoer) verplicht sinds 18 november 2024.

Het huidige bulkproces dat je momenteel in PLDA toepast, werd bijgevolg herbekeken. Binnen de huidige mogelijkheden schreef de AAD&A een werkwijze, waarbij via een vereenvoudigde aangifte gewerkt wordt, uit. De initiële datum voor het gebruik van de Bulkprocedure AES Uitvoer lag initieel op 29 november.

Na overleg binnen het Nationaal Forum deelt de AAD&A mee dat deze nieuwe procedure zal ingaan op 29 januari 2025.

Dit geeft de AAD&A de tijd om nog enkele aspecten intern af te toetsen en geeft de betrokken operatoren de mogelijkheid om de procedure grondig te testen.


Mots clés

Articles recommandés

Meer dan 1 op 2 Belgen woont op minder dan 200m van een halte van het openbaar vervoer

Invoerverbod aardolieproducten op basis van Russische olie

Langdurig ziekteverzuim blijft stijgen in 2025: Minder werknemers kort- en middellang afwezig, maar kosten door ziekte nemen toe