• FR
  • NL
  • EN

Tijdelijke btw-verlaging op leveringen van aardgas en warmte

Het btw-tarief voor leveringen van aardgas en warmte (huishoudelijke afnemers) zal vanaf 1 april 2022 tot en met 30 september 2022 dalen van 21 % naar 6 %.

Als u aan de voorwaarden voldoet, zal uw leverancier van aardgas en/of warmte het tijdelijk verlaagd tarief automatisch verrekenen voor uw verbruik tussen 1 april 2022 en 30 september 2022.

Voor meer informatie, raadpleeg de gedetailleerde FAQ's (PDF, 127.16 KB)over de toepassing van die maatregel (zie het document in bijlage).


Bron : Fod Financiên, nieuws, april 2022

  • Tijdelijke btw-tarief op aardgas en warmte _ FOD Financiën.pdf

    Document: PDF

    Télécharger

Mots clés

Articles recommandés

In april daalt de inflatie van 2,91% naar 2,55%.

Circulaire 2025/C/23 betreffende de toepassing van het arrest Biosafe in het kader van het recht op aftrek van de voorbelasting

Circulaire 2025/C/22 betreffende de bijwerking van de circulaire 2018/C/32 met betrekking tot het btw-tarief op meststoffen