• FR
  • NL
  • EN

Aanvang, wijziging en einde activiteit : de toepassing e604 is nu ook rechtstreeks toegankelijk via MyMINFIN

Start u, wijzigt u of zet u een btw-activiteit stop? Bent u accountant of belastingadviseur en moet u de formulieren 604 indienen voor uw klanten? Werkt u in een ondernemingsloket en moet u de formulieren 604 indienen bij de FOD Financiën?

Voortaan vindt u de link naar de toepassing e604 ook in ons portaal MyMinfin(externe link) om de volgende zaken in te dienen:

  • een aanvraag tot btw-identificatie (formulier 604A)
  • een aangifte tot wijziging van btw-identificatie (formulier 604B)
  • een aangifte tot stopzetting van een activiteit (formulier 604C)

Meld u gewoon aan in MyMinfin (in naam van de onderneming waarvoor u optreedt) en ga naar het tabblad ‘Mijn aangifte’ en vervolgens naar ‘De start, de wijziging of de stopzetting van mijn btw-activiteit melden’.

Deze vernieuwing past in onze ambitie om van MyMinfin het centrale portaal van de FOD Financiën te maken. Op termijn zult u via MyMinfin al uw interacties met de FOD Financiën kunnen afhandelen.​

Mots clés

Articles recommandés

Collectieve verbintenis tot de uitwisseling van onmiddellijk beschikbare informatie betreffende onroerende goederen

Gebruik Biztax en Intervat nu ook via MyMinfin, binnenkort het centrale portaal van de Fod Financiën

Sinds 1 november 2025 verstuurt de FOD Financiën al haar documenten uitsluitend digitaal